O nas

Nasza firma działa na rynku polskim i zagranicznym od 2003 roku. Początkowy profil działalności firmy opierał się na sprzedaży mebli kuchennych produkowanych we Włoszech. Poprzez pozyskanie klientów na rynkach zagranicznych między innymi: Szwecja, Norwegia, Niemcy, Dania oraz Holandia główna sprzedaż naszej firmy oparła się na exporcie. W związku z wysokimi wymaganiami naszych klientów pod względem jakości oraz designu, postanowiliśmy poszerzyć ofertę o własną produkcję. Gwarantem najwyższej jakości oferowanych przez nas wyrobów jest specjalistyczny sprzęt, tworzący park maszynowy oraz doświadczona i kompetentna kadra pracowników. Projekty, które dla Państwa tworzymy oparte są o komputerową symulację, dzięki której otrzymujemy gotowy, niezwykle precyzyjny trójwymiarowy obraz z możliwością naniesienia poprawek aż do momentu rozpoczęcia produkcji.

Chętnie współpracujemy z architektami, dekoratorami wnętrz, a także firmami budowlanymi i prywatnymi inwestorami. Nie zapominamy o tym, że nasze meble tworzą kompletną całość tylko wtedy, kiedy poza spełnianiem swojej funkcji są również atrakcyjnym wypełnieniem całego wnętrza.

Zapewniamy zgodność naszych materiałów ze wszystkimi unijnymi standardami, odpowiadamy również za właściwą kontrolę jakości i bezpieczeństwa oferowanych przez nas produktów na każdym etapie produkcji. Idea jaka przyświeca naszej firmie od samego początku istnienia to spełnianie oczekiwań i zadowolenie naszych klientów.

Mamy doświadczenie w dużych projektach. Specjalizujemy się w realizacji kuchni i zabudów na wymiar w apartamentowcach oraz obiektach fabrycznych.

Służymy fachową pomocą przy zakupie sprzętu AGD wszystkich marek dostępnych na polskim rynku.
 Doradzimy jaki sprzęt wybrać uwzględniając Państwa potrzeby. Dostosujemy do niego projekt i zadbamy, by efekt końcowy zachwycał nie tylko swą formą, ale też komfortem użytkowania. Z nami mają Państwo gwarancję udanego zakupu, biorąc pod uwagę nie tylko jakość, ale też atrakcyjną cenę.

W imieniu całej firmy VIP STUDIO serdecznie zapraszamy do współpracy.