Partnerzy

B&B Studio was formed in 2017 by Ane Bernthon and Nina Bjørland. After several years working with different markets, we now specialises in high-end residential interiors for both private clients and developers in Norway and globally.

Offering a highly personalized and friendly design service our focus is on creating bespoke, considered interiors that encapsulate our clients needs and dreams. B&B Studio places particular importance on the practicality and comfort of the spaces we design ensuring that they not only look beautiful but are also liveable and inviting. We understand the success of our projects lies not only with the end result but also the process, and we handpick our collaborators with care.

We focus on the details in every project and believe that the mix of all the suppliers we do cooperate with from the whole world, gives our project a unique and personlized result.

W naszej ofercie znajdą Państwo produkty wybranych producentów porcelany i nie tylko, będących w światowej czołówce swej branży. Od klasycznych i ponadczasowych produktów Rosenthal, przez nowoczesne i awangardowe Sambonet, aż po unikatowe Royal Copenhagen – u nas każdy znajdzie coś dla siebie. Oferujemy atrakcyjne rabaty oraz promocje. Dajemy możliwość tworzenia indywidualnych list prezentów, grawerowania upominków oraz wiele innych atrakcyjnych korzyści.

Systemy kuchenne Franke. Wspaniałe rozwiązania dla Twojego domu.

Piekarnik, który idealnie upiecze wyśmienitą pieczeń, kruchą na zewnątrz i soczystą w środku. Okap, który dynamicznie reaguje na ilość powstających oparów. Elastyczne pola indukcyjne do wygodnego gotowania w dużych i nietypowych naczyniach oraz wiele innych rozwiązań, bez których nie wyobrażamy sobie współczesnych kuchni.

Pragniemy dać naszym Klientom możliwość osobistego doświadczenia przyjemności płynącej z gotowania, jedzenia i spędzania czasu w kuchni wyposażonej w produkty Franke.

Inspiruje nas codzienność – Make It Wonderful.

Urządzenia marki Siemens sprawiają, że gotowanie i pieczenie to przyjemność. Innowacyjne technologie i funkcje zapewniające komfort obsługi wyręczają cię podczas prac kuchennych i inspirują do przygotowywania przepysznych dań.
Poza tym urządzenia marki Siemens wyznaczają nowe standardy poprzez przyciągające uwagę wzornictwo i materiały najwyższej jakości. Przekonaj się osobiście!

Lodówki, zamrażarki, chłodziarki
Liebherr to wiodący producent innowacyjnych urządzeń chłodniczych, wyróżniających się nowoczesnymi technologiami oraz najwyższą jakością wykonania.

LEGRABOX jest tak wszechstronny jak sam temat mieszkania i można go zastosować we wszystkich pomieszczeniach, nie tylko mieszkalnych. Do tego produktu istnieje również, dopasowany pod względem designu, system organizacji wewnętrznej AMBIA-LINE. A wszystko to dla osiągnięcia harmonijnego wyglądu we wszystkich pomieszczeniach mieszkalnych.

Drewpol jest firmą produkującą fronty meblowe, istniejącą na rynku od ponad 20 lat. Główną misją przedsiębiorstwa jest „Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas absolutnie najważniejsze. Stawiamy na jakość, wzornictwo i sprawną obsługę Klientów. Jesteśmy dumni z efektów naszej pracy”. Niegdyś firma była zakładem o wspaniałej tradycji rzemieślniczej, a z czasem przekształciła się w dużą firmę, która w obecnym czasie zatrudnia kilkaset osób. W celu zaspokojenia wymagań klientów firma wciąż podąża za nowościami i światowymi trendami. Dzięki zastosowaniu starannie wyselekcjonowanych surowców naturalnych produkty posiadają najwyższą jakość. Firma posiada Certyfikat FSC, który przyczynia się do prowadzenia odpowiedzialnej gospodarki leśnej na świecie. Na każdym etapie produkcji prowadzona jest szczegółowa kontrola, a proces produkcji przebiega zgodnie z wytycznymi systemu zarządzania jakością ISO 9001:2000 gwarantującego doskonałą jakość ostatecznego wyrobu.

Tapwell to szwedzka firma, ze skandynawską estetyką i dużą dozą ciekawości nowoczesnych technologii oraz aktualnych trendów wnętrzarskich. Nieustannie wprowadza nowe wzory i poszerza ofertę o innowacyjne wykończenia powierzchni. Od dwudziestu lat współpracuje z tymi samymi włoskimi producentami, bo wie, że nie idą na skróty. To ich baterie kuchenne i zlewy znajdują się w większości naszych realizacji. Wysoce cenione za jakość, różnorodność wzorów i niepowtarzalny design. Wykonane z naturalnych surowców takich jak brąz, miedź czy mosiądz. VIP Studio Home jest jedynym przedstawicielem tej firmy w całej Polsce.

scenario

Scenario Interior Architects MNIL to norweskie studio zrzeszające wysoce wykwalifikowanych projektantów
i architektów wnętrz. Na rynku istnieją już od blisko 40 lat, tworząc wnętrza szyte na miarę i charakteryzujące się wysoką jakością i trwałością. Ich doświadczenie gwarantuje klientom maksimum zadowolenia z efektu końcowego, ale też unikatowe podejście do każdego projektu, często pozwalające na złamanie schematu pełne dobrego smaku. Lubią pracować koncepcyjnie, aby stworzyć zrównoważone rozwiązania oraz by zaprojektować takie otoczenie, w którym przede wszystkim przebywanie będzie czystą przyjemnością – niezależnie od tego, czy są to biura, domy prywatne czy przestrzenie publiczne. Są mistrzami w projektowaniu na zamówienie, opracowywaniu mebli i wyposażenia, które pomagają uzupełnić projekt i nadać mu charakter.