Praca

Jesteśmy firmą specjalizującą się w produkcji mebli na wymiar. Dla nas produkcja to nie tylko proces roboczy. W nasze produkty wkładamy całą duszę, całe zgromadzone doświadczenie, nową wiedzę i pozytywną energię, za co otrzymujemy najwyższą ocenę od naszych klientów.

W naszej firmie znajdziesz przyjazny zespół, którego łączy wspólny cel, wsparcie w pomysłach i przedsięwzięciach, atrakcyjne warunki pracy i dobre
zarobki. Potrzebujemy entuzjastów, którzy chcą osiągać ambitne cele w branży meblarskiej.

Dołącz do naszego zespołu! Poniżej znajdziesz aktualne oferty pracy.

Stolarz meblowy

ZADANIA:

  • montaż mebli u klienta ( klient lokalny i zagraniczny )
  • wykonywanie elementów do mebli skrzyniowych
  • obróbka maszynowa elementów budowy mebla
  • praca z rysunkiem technicznym
  • obsługa elektronarzędzi i stacjonarnych maszyn
  • przestrzeganie przepisów bhp i porządku na stanowisku pracy
  • odnajdujesz się w szybko zmieniającym się środowisku pracy, a niespodziewane przejście z zadania do zadania nie stanowi dla Ciebie problemu,
WYMAGANIA:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku – minimum 2 lata
  • umiejętność obsługi maszyn i elektronarzędzi
  • znajomość czytania rysunku technicznego
  • dokładność i dobra organizacja pracy
  • dyspozycyjność do pracy zmianowej (bez nocek)
  • dyspozycyjność do pracy wyjazdowej (delegacje)
OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • praca w zgranym zespole, który wspiera się wzajemnie i się od siebie uczy,
  • zatrudnienia na umowę o pracę,
  • bardzo dobre warunki pracy.
  • kursy i szkolenia poszerzające zakres umiejętności i wiedzy.

CV prosimy przesłać na adres:
e-mail: marcin@vip-home.pl

Osoba do kontaktu:
Marcin Chmura
+48 883 654 987