Partnerzy

Brak opisu

Urządzenia marki Siemens sprawiają, że gotowanie i pieczenie to przyjemność. Innowacyjne technologie i funkcje zapewniające komfort obsługi wyręczają cię podczas prac kuchennych i inspirują do przygotowywania przepysznych dań.
Poza tym urządzenia marki Siemens wyznaczają nowe standardy poprzez przyciągające uwagę wzornictwo i materiały najwyższej jakości. Przekonaj się osobiście!

LEGRABOX jest tak wszechstronny jak sam temat mieszkania i można go zastosować we wszystkich pomieszczeniach, nie tylko mieszkalnych. Do tego produktu istnieje również, dopasowany pod względem designu, system organizacji wewnętrznej AMBIA-LINE. A wszystko to dla osiągnięcia harmonijnego wyglądu we wszystkich pomieszczeniach mieszkalnych.

Drewpol jest firmą produkującą fronty meblowe, istniejącą na rynku od ponad 20 lat. Główną misją przedsiębiorstwa jest „Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas absolutnie najważniejsze. Stawiamy na jakość, wzornictwo i sprawną obsługę Klientów. Jesteśmy dumni z efektów naszej pracy”. Niegdyś firma była zakładem o wspaniałej tradycji rzemieślniczej, a z czasem przekształciła się w dużą firmę, która w obecnym czasie zatrudnia kilkaset osób. W celu zaspokojenia wymagań klientów firma wciąż podąża za nowościami i światowymi trendami. Dzięki zastosowaniu starannie wyselekcjonowanych surowców naturalnych produkty posiadają najwyższą jakość. Firma posiada Certyfikat FSC, który przyczynia się do prowadzenia odpowiedzialnej gospodarki leśnej na świecie. Na każdym etapie produkcji prowadzona jest szczegółowa kontrola, a proces produkcji przebiega zgodnie z wytycznymi systemu zarządzania jakością ISO 9001:2000 gwarantującego doskonałą jakość ostatecznego wyrobu.

Nowoczesne gotowanie dzięki płycie indukcyjnej Franke FHFB 6421 FLEXI
Gotowanie na płycie indukcyjnej Franke jest bez wątpienia jednym z najszybszych sposobów przygotowywania potraw. Płyta indukcyjna Flexi posiada cztery pola grzewcze, jednak dzięki nowoczesnej konstrukcji i odpowiedniemu rozmieszczeniu cewek indukcyjnych, może być używana jako dowolna kombinacja pól, a nawet jako jedno duże pole na specjalne okazje. Urządzenie zostało zaprojektowane z myślą o osobach lubiących gotować, które szukają nowoczesnych, komfortowych rozwiązań i jednocześnie dużo wymagają od sprzętu AGD. Płyta FLEXI spełnia wszystkie te wymagania, gwarantując nawet miłośnikom hiszpańskiej kuchni, że zmieszczą na niej specjalną patelnię na paellę.
Dzięki płytom indukcyjnym Franke potrawy można przygotowywać bardzo szybko lub bardzo powoli, w zależności od potrzeb. Płyta posiada wygodny sposób sterowania typu Touch contol, pozwalający na płynną obsługę urządzenia oraz łatwe i szybkie uzyskanie pożądanej temperatury grzania. Płyta Flexi precyzyjnie dostosowuje się do potrzeb użytkownika, błyskawicznie reagując na wprowadzone zmiany na panelu sterującym. Funkcja pauza stwarza możliwość przerwania gotowania, aby za chwilę powrócić do ustawionych uprzednio parametrów. Dodatkowo płyta jest zabezpieczona przez przypadkowym uruchomieniem jej przez dzieci.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo również produkty firmy Liebherr. Szczególnej uwadze polecamy chłodziarko-zamrażarkę ICN 3366 Premium, która znajduje się na ekspozycji w naszym salonie. Produkt ten wyprodukowany został w technologii ActiveGreen, co oznacza iż wszystkie elementy wykonane są z najwyższej jakości materiałów, a w trosce o środowisko zostały one odpowiednio oznaczone, tak aby w przypadku recyklingu. Chłodziarko-zamrażarka posiada szufladę z technologią BioFresh co zapewnia perfekcyjny klimat dla wyjątkowo długiej świeżości. System ten polega na przechowywaniu produktów w komorze, w której utrzymywana jest temperatura nieco powyżej 0°C i przy idealnej wilgotności powietrza. Dzięki temu produkty takie jak warzywa, owoce, ryby, mięso jak i produkty mleczne, zachowują witaminy, delikatny aromat i apetyczny wygląd znacznie dłużej niż w tradycyjnej chłodziarce. Profesjonalna technologia NoFrost firmy Liebherr sprawia, że rozmrażanie urządzenia nie jest już konieczne. Ponadto produkty wyposażone w NoFrost są wyjątkowo oszczędne i posiadają niezwykle funkcjonalne wyposażenie. Przykładowo, automatyczna funkcja SuperFrost pozwala na schłodzenie wnętrza urządzenia w krótkim czasie nawet do -32°C. Umożliwia to bezpieczne zamrożenie świeżo włożonych produktów spożywczych oraz zachowanie witamin, smaku i wyglądu. Po zakończeniu procesu zamrażania następuje automatyczne przełączenie do normalnego trybu pracy. Liebherr ICN 3366 Premium jako jedyny produkt na rynku przeznaczony do zabudowy, posiada wbudowaną kostkarkę do lodu.

Brak opisu

Brak opisu

Początki zakładu sięgają 1970 roku, a kolejno następujące po sobie lata konsekwentnej polityki rozwoju, doprowadziły do powstania dużego zakładu, który prowadzi działalności produkcyjną, handlową i usługową zarówno w Polsce jak i na rynkach krajów zagranicznych. Zakład należy w całości do Jana Ziętka, współpracuje z nim szereg firm i architektów, którym przedstawiane są ciekawe propozycje w zakresie obróbki kamienia naturalnego.